20-04-2018
Benzine
Automaat
79.600 km
2.894 cc
9 l/100km
20-04-2018
Benzine
Automaat
79.600 km
2.894 cc
9 l/100km
| Kenteken | G-007-VV Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 Avant |
| Tellerstand |
79.600 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.9 TFSI RS 4 quattro |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
A2DECAQ1
|
| RDW uitvoering |
QA8QA8D5021P8W587MME
|
| RDW handelsnaam |
RS 4 AVANT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
200 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 4 seconden |
| Massa rijklaar |
2305 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-05-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Ketting |
| Distributie | - |
| Onderhoudsinterval | 15000 / 1 jr |
| Opmerkingen |
Bougie elke 60.000 km/72 maanden Interieurfilter elke 60.000 km/24 maanden Luchtfilter elke 90.000 km Behuizing reinigen Motorolie 15.000 km/12 maanden Oliefilter 15.000 km/12 maanden Remvloeistof eerste wissel na 36 maanden; daarna om de 24 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Assistentie Pakket |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| City-pakket |
| Comfort-pakket |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Dynamic-pakket |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Gelimiteerd slipdifferentieel |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/alcantara bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportonderstel |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.