24-10-2014
Diesel
Handgeschakeld
273.069 km
1.598 cc
3 l/100km
24-10-2014
Diesel
Handgeschakeld
273.069 km
1.598 cc
3 l/100km
| Kenteken | 9-XHG-33 Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | LEON |
| Tellerstand |
273.069 km, op 21-01-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 TDI Limited Edition III / PDC / NAVI / LED / STOELVERWARMING / CRUISE CONTROL / ELEC. PAKKET |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
5F
|
| RDW variant |
BCRKBX0
|
| RDW uitvoering |
FM6AFM62S0307MJVL
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0094*07 |
| Plaats chassisnummer | r. motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
85 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
3 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1160 kg
|
| Massa rijklaar |
1730 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1730 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Wegenbelasting | € 125 à € 130 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-06-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electrische ramen voor + achter |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Led voor + achter |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurknopjes |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.