17-02-2014
Diesel
Automaat
163.923 km
2.967 cc
6 l/100km
17-02-2014
Diesel
Automaat
163.923 km
2.967 cc
6 l/100km
| Kenteken | 9-THT-56 Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A8 |
| Tellerstand |
163.923 km, op 09-07-2022
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Mokka Schwarz (zwart) |
| Uitvoering | 3.0 TDI quattro Pro Line clean diesel *NL AUTO*! |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
4H
|
| RDW variant |
LCTBAQ1
|
| RDW uitvoering |
QA8BK003R4H71S57MMEM
|
| RDW handelsnaam |
A8
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0284*14 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat onder voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
155 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1855 kg
|
| Massa rijklaar |
2570 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2570 kg
|
| Laadvermogen | 715 kg |
| Trekgewicht geremd | 2200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 227 à € 238 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 07-05-2026 |
| Airbags |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Electronic Climate control |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| Koplampen adaptief |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Schakelpaddles |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.