02-01-2008
Benzine
Handgeschakeld
196.102 km
1.984 cc
8 l/100km
02-01-2008
Benzine
Handgeschakeld
196.102 km
1.984 cc
8 l/100km
| Kenteken | 99-ZB-TZ Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | LEON |
| Tellerstand |
196.102 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Magiczwart (zwart) |
| Uitvoering | 2.0 TFSI FR |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
AFBWAX01
|
| RDW uitvoering |
SGFM62Q0190GG
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0052*10 |
| Plaats chassisnummer | r. onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
190 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
1309 kg
|
| Massa rijklaar |
1904 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 55 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1904 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 14-02-2023 |
| 18" LMV Ultra light - forged wheels |
| 100% onderhouden |
| Achterspoiler |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Beltenick 5 punts gordels |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bilstein B16 Schroefset demping instelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Downpipe |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP) |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| KNAF/FIA Gecertificeerde rolkooi |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Nieuwe Gates Racing distributieriem |
| OMP TRS Racestoelen - FIA goedgekeurd |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Privacy glass |
| Radio/CD/MP3-speler-8 speakers+AUX |
| Rookvrij |
| Ruiten donker getint (vanaf B-stijl) |
| SACHS Performance Racing koppeling |
| SACHS Performance Racing vliegwiel |
| Sportonderstel |
| Sportuitlaat |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Volautomatische airconditoning |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.