22-06-2004
Benzine
Automaat
161.778 km
1.360 cc
6 l/100km
22-06-2004
Benzine
Automaat
161.778 km
1.360 cc
6 l/100km
| Kenteken | 99-PG-HG Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | C3 |
| Tellerstand |
161.778 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Beige |
| Uitvoering | 1.4i-16V Différence |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
L
|
| RDW uitvoering |
C/P
|
| RDW handelsnaam |
C3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0289*01 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
143 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1026 kg
|
| Massa rijklaar |
1506 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1506 kg
|
| Laadvermogen | 480 kg |
| Trekgewicht geremd | 1190 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 555 kg |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 22-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.