31-08-2007
Benzine
Handgeschakeld
186.046 km
1.984 cc
7 l/100km
31-08-2007
Benzine
Handgeschakeld
186.046 km
1.984 cc
7 l/100km
| Kenteken | 98-XR-TK Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A3 |
| Tellerstand |
186.046 km, op 04-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Geel |
| Uitvoering | 2.0 FSI Ambition NAP 2eEIGNR! APK2027 DEALERONDERHOU |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
LBVYF1
|
| RDW uitvoering |
FM62S005R8P60T20GGN
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A3
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0217*12 |
| Plaats chassisnummer | r. op voorwielscherm onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
180 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 211 km/h |
| Ledig gewicht |
1250 kg
|
| Massa rijklaar |
1835 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1835 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 30-01-2027 |
| 2e Eigenaar! |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| dealer onderhouden |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Getint warmtewerend glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| NIEUWE APK! |
| Origineel Nederlands voertuig met NAP |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen voor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig Dealer Onderhouden van A tot Z |
| Volledige Historie Aanwezig |
| Youngtimer |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm achterruit |
| zonwerend glas |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.