14-01-2010
Benzine
Handgeschakeld
109.131 km
1.595 cc
7 l/100km
14-01-2010
Benzine
Handgeschakeld
109.131 km
1.595 cc
7 l/100km
| Kenteken | 96-KKP-7 Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | LEON |
| Tellerstand |
109.131 km, op 24-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 Hattrick Nap Airco Carplay Cruise Centrale Deurvergrendeling Isofix Nwe Apk |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
1P
|
| RDW variant |
AFBSEX01
|
| RDW uitvoering |
SGNFM5AF0130GG
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0052*21 |
| Plaats chassisnummer | r. onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
169 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 432,00 x 177,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1180 kg
|
| Massa rijklaar |
1783 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1783 kg
|
| Laadvermogen | 603 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 17-02-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airconditioning |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| AUX/USB ingang |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Reservewiel |
| ruitenwisser achter |
| Sportpakket |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Wegrijassistent helling |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.