28-04-2004
Benzine
Handgeschakeld
338.134 km
2.393 cc
9.9 l/100km
28-04-2004
Benzine
Handgeschakeld
338.134 km
2.393 cc
9.9 l/100km
| Kenteken | 95-RG-FX Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | AUDI A4 |
| Tellerstand |
338.134 km, op 24-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.4 S-Line LEDER BOSE NAV STOELVERW NW APK |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
LBDVF1
|
| RDW uitvoering |
FM6XD0R8E60O
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A4
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0151*08 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
238 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9.9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Ledig gewicht |
1415 kg
|
| Massa rijklaar |
1990 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1990 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 28-04-2027 |
| 12-volt aansluiting voorin |
| Abs met ebd |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airco met automatische regeling |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Aluminium kleurige sportpedalen |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autotelefoon |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bekerhouders voorin en achterin |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boardcomputer |
| Boordcomputer |
| Bose audiosysteem |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-speler |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chromen uitlaatsierstuk |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In delen neerklapbare achterbank |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun achterin |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel 3-spaaks sport stuurwiel |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Pompadourtassen achterzijde voorstoelen |
| Premium high-end audio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| S-Line Instaplijsten |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.