29-07-2004
Diesel
Automaat
357.456 km
2.967 cc
9 l/100km
29-07-2004
Diesel
Automaat
357.456 km
2.967 cc
9 l/100km
| Kenteken | 95-PK-GJ Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A8 |
| Tellerstand |
357.456 km, op 01-09-2023
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 3.0 TDI quattro Pro Line |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
LASBQ1
|
| RDW uitvoering |
QA6L00R4E600GGS
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A8
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0198*09 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat onder r. voorzitting |
| Omschrijving defect | De motorregeleenheid bevat mogelijk niet de juiste software. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de stikstofuitstoot onder bepaalde rijomstandigheden te hoog zijn. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merdealer. Deze zal een software-update uitvoeren en, indien nodig, onderdelen zoals de luchtmassameter of luchtfilter vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 088- 0330108 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
231 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 243 km/h |
| Ledig gewicht |
1805 kg
|
| Massa rijklaar |
2430 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2430 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 212 à € 223 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 06-02-2026 |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco met automatische regeling |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Audio installatie |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint warmtewerend glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hoofdsteunen actief |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Navigatie-systeem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Xenon-verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.