07-06-2002
Benzine
Handgeschakeld
373.807 km
1.994 cc
10.6 l/100km
07-06-2002
Benzine
Handgeschakeld
373.807 km
1.994 cc
10.6 l/100km
| Kenteken | 95-JL-BD Switch kenteken |
| Merk | SUBARU |
| Model | FORESTER |
| Tellerstand |
373.807 km, op 03-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Beige |
| Uitvoering | 2.0 AWD S-Turbo |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
SFT
|
| RDW uitvoering |
010
|
| RDW handelsnaam |
FORESTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*98/14*0029*04 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
251 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10.6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Ledig gewicht |
1405 kg
|
| Massa rijklaar |
1950 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1950 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 06-04-2027 |
| 2 sleutels |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterruitwisser en sproeier |
| Afdekhoes |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Getint glas |
| Gordelspanners |
| Halogeen koplampen |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Koplampreiniging |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Radiovoorbereiding |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.