15-05-2009
Benzine
Handgeschakeld
108.327 km
1.390 cc
6 l/100km
15-05-2009
Benzine
Handgeschakeld
108.327 km
1.390 cc
6 l/100km
| Kenteken | 95-JGL-2 Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | LEON |
| Tellerstand |
108.327 km, op 11-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.4 TSI Style|2e eig|NAP|Cruise|PDC|Airco|El.Ramen |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
1P
|
| RDW variant |
AFCAXCX01
|
| RDW uitvoering |
SGNFM6AJ0080GG
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0052*18 |
| Plaats chassisnummer | r. onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
148 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1224 kg
|
| Massa rijklaar |
1819 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1819 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 23-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 2e eigenaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr. |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| APK |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| handgeschakeld |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lederen versnellingspook |
| Mistlampen voor |
| nationale autopas |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Sportief interieur |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.