12-07-2007
Benzine
Handgeschakeld
209.313 km
1.595 cc
7 l/100km
12-07-2007
Benzine
Handgeschakeld
209.313 km
1.595 cc
7 l/100km
| Kenteken | 94-XL-TP Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | OCTAVIA |
| Tellerstand |
209.313 km, op 15-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Beige |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 Démarrage |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
SE BFQX01
|
| RDW uitvoering |
NFM5FM52K0280GGS5
|
| RDW handelsnaam |
OCTAVIA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*95/54*0066*34 |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
174 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Ledig gewicht |
1195 kg
|
| Massa rijklaar |
1805 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1805 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 10-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.