15-02-2012
Diesel
Handgeschakeld
371.641 km
1.968 cc
5 l/100km
15-02-2012
Diesel
Handgeschakeld
371.641 km
1.968 cc
5 l/100km
| Kenteken | 94-TKD-5 Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | AUDI A4 |
| Tellerstand |
371.641 km, op 14-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 TDI Business Edition NIEUWE APK NL AUTO |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
ACAGAF1
|
| RDW uitvoering |
FM6B1002R8K607MGEM1
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*19 |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Omschrijving defect | De software die in deze voertuigen met een EA189 dieselmotor is ge�nstalleerd zorgt tijdens rollenbanktests mogelijk voor lagere NOx-waarden dan die onder dezelfde omstandigheden op de weg zouden zijn gemeten. |
| Materiële gevolgen | Het belasten van het milieu |
| Mogelijk gevaar | (Nog) niet bekend |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug, neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Er wordt dan aangepaste software ge�nstalleerd. De voertuigen met een 1.6L dieselmotor worden tevens voorzien van een zogenaamd stromingsrooster. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij de stekkers van het airconditioningverwarmingselement kan door corrosie een verhoogde overgangsweerstand ontstaan. Hierdoor kan een thermische overbelasting ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Smeulschade of brand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het verwarmingselement vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
135 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Ledig gewicht |
1500 kg
|
| Massa rijklaar |
2095 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2095 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 169 à € 177 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 03-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.