02-05-2006
Benzine
Automaat
253.685 km
2.497 cc
9 l/100km
02-05-2006
Benzine
Automaat
253.685 km
2.497 cc
9 l/100km
| Kenteken | 94-ST-TL Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 5-serie |
| Tellerstand |
253.685 km, op 06-05-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 525i High Executive|CF-Leder|Breed Navi|Sport| |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
NE51
|
| RDW uitvoering |
32
|
| RDW handelsnaam |
5ER REIHE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0230*05 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
227 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 242 km/h |
| Ledig gewicht |
1470 kg
|
| Massa rijklaar |
2055 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2055 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 26-06-2026 |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Niveauregeling automatisch |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.