13-04-2004
Lpg g3 en benzine
Automaat
155.008 km
3.189 cc
12 l/100km
13-04-2004
Lpg g3 en benzine
Automaat
155.008 km
3.189 cc
12 l/100km
| Kenteken | 94-SB-TZ Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PHAETON |
| Tellerstand |
155.008 km, op 27-03-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.2 V6 5p. |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW handelsnaam |
PHAETON
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | op r. voorwielscherm onder motorkap |
| Tellerstand |
155.008 km, op 27-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
293 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
12 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
17 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
6
|
| Motorinhoud |
3.189 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
241 kW (327 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
2099 kg
|
| Massa rijklaar |
2640 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2640 kg
|
| Laadvermogen | 541 kg |
| Trekgewicht geremd | 2200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 221 à € 234 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 09-03-2024 |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elek. verstelbare stoelen |
| ESP |
| Lichtmetalenvelgen |
| Mistlampen |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Schuifdak |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Traction Control |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.