30-08-2011
Benzine
Handgeschakeld
211.817 km
1.197 cc
6 l/100km
30-08-2011
Benzine
Handgeschakeld
211.817 km
1.197 cc
6 l/100km
| Kenteken | 94-RZX-8 Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | AUDI A3 |
| Tellerstand |
211.817 km, op 06-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.2 TFSI Ambition ECC-AIRCO/NAVI/CRUISE |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
8P
|
| RDW variant |
SCBZBF1
|
| RDW uitvoering |
FM6AJ009R8P627MGEM1
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0217*30 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
127 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Ledig gewicht |
1220 kg
|
| Massa rijklaar |
1805 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1805 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 27-11-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 90.000 km |
| Remvloeistof | 36 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint warmtewerend glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstoelen voor |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm achterruit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.