18-02-2011
Benzine
Handgeschakeld
266.181 km
1.197 cc
6 l/100km
18-02-2011
Benzine
Handgeschakeld
266.181 km
1.197 cc
6 l/100km
| Kenteken | 94-PLR-3 Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Altea XL |
| Tellerstand |
266.181 km, op 19-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 TSI Ecomotive Businessline CRUISE AIRCO MULTIMEDIA NAVI SENSOREN |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
5P
|
| RDW variant |
ACCBZBX01
|
| RDW uitvoering |
SGSFM6AJ0087MG
|
| RDW handelsnaam |
ALTEA XL
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0050*33 |
| Plaats chassisnummer | r. onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
132 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1939 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1939 kg
|
| Laadvermogen | 644 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 15-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-navigatie full map |
| audio met navigatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bleutooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| centrale deur vergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch inklapbare spiegels |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| entertainment inbouw |
| Extra getint glas |
| Isofix |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lm Velgen |
| mediaspeler |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia |
| Navigatie |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startblokkering |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonvoorbereiding |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.