30-09-2009
Benzine
Handgeschakeld
126.150 km
1.088 cc
7 l/100km
30-09-2009
Benzine
Handgeschakeld
126.150 km
1.088 cc
7 l/100km
| Kenteken | 94-JZZ-2 Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | i10 |
| Tellerstand |
126.150 km, op 04-04-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zilver |
| Uitvoering | 1e eigenaar 140km nap/apk/airco |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
KLAS
|
| RDW variant |
SN3
|
| RDW uitvoering |
463
|
| RDW handelsnaam |
AVEO
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0063*24 |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Omschrijving defect | Het remsysteem is voorzien van het onjuiste type remvloeistof. Hierdoor kan corrosie optreden in de ABS-unit waardoor er gelvorming ontstaat in de module. Hierdoor is het mogelijk dat een klep in de unit niet correct sluit. |
| Materiële gevolgen | Het niet functioneren van het ABS en een verminderde remcapaciteit. Tevens kan de slag van het rempedaal langer worden en kan het rempedaal sponzig aanvoelen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de ABS-Unit controleren en indien nodig vervangen. Het remsyssteem zal worden doorgespoeld en gevuld met nieuwe remvloeistof. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De veer bij de motorkapveiligheidsgrendel is onvoldoende bestand tegen corrosie. Als gevolg hiervan kan de veer corroderen. |
| Materiële gevolgen | Het losschieten van de motorkapvergrendeling. Hierdoor kan de motorkap tijdens het rijden openslaan. Dit kan alleen gebeuren als de hoofdvergrendeling niet goed functioneert. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een Erkend Reparateur. Deze zal de motorkapveiligheidsgrendel vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 6545751 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
160 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Ledig gewicht |
1022 kg
|
| Massa rijklaar |
1540 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1540 kg
|
| Laadvermogen | 518 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 38 à € 42 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 11-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.