17-05-2002
Benzine
Handgeschakeld
214.076 km
1.985 cc
8.5 l/100km
17-05-2002
Benzine
Handgeschakeld
214.076 km
1.985 cc
8.5 l/100km
| Kenteken | 94-JK-PF Switch kenteken |
| Merk | Saab |
| Model | 9-3 |
| Tellerstand |
214.076 km, op 17-04-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zilver |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0t SE Business Edition CLIMA CRUISE TOP OH NW APK |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
5C
|
| RDW uitvoering |
M02 5D B205E FF FM57
|
| RDW handelsnaam |
SAAB 9-3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*98/14*0012*15 |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
201 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8.5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Ledig gewicht |
1315 kg
|
| Massa rijklaar |
1880 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1880 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 21-03-2027 |
| (kunst)leder stuurw. en versnellingspook |
| 12-volt aansluiting voorin |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bekerhouders voorin en achterin |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boardcomputer |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Getint glas |
| Getint warmtewerend glas |
| Hoofdsteunen achter |
| In delen neerklapbare achterbank |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Pompadourtassen achterzijde voorstoelen |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Skiluik |
| Spoiler |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Velours bekleding |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.