29-04-2002
Benzine
Handgeschakeld
214.042 km
1.598 cc
7 l/100km
29-04-2002
Benzine
Handgeschakeld
214.042 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 94-JJ-TS Switch kenteken |
| Merk | Renault |
| Model | Megane Cabrio |
| Tellerstand |
214.042 km, op 12-05-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6-16V Dynamique |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW variant |
EA1J
|
| RDW uitvoering |
EA1J05
|
| RDW handelsnaam |
MEGANE CABRIOLET
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*98/14*0103*21 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
169 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Ledig gewicht |
1100 kg
|
| Massa rijklaar |
1560 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1560 kg
|
| Laadvermogen | 460 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 47 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 18-06-2027 |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-speler |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.