02-04-2010
Benzine
Handgeschakeld
141.264 km
1.390 cc
7 l/100km
02-04-2010
Benzine
Handgeschakeld
141.264 km
1.390 cc
7 l/100km
| Kenteken | 94-HKS-7 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | EOS |
| Tellerstand |
141.264 km, op 20-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.4 TSI |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
1F
|
| RDW variant |
CAVDAE
|
| RDW uitvoering |
FM6STFM62S0220GG
|
| RDW handelsnaam |
EOS
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0349*10 |
| Plaats chassisnummer | r. op voorwielscherm onder motorkap |
| Omschrijving defect | Door overbelasting kan een storing in een massaverbinding voorkomen van het ABS-/ESC-regelapparaat. |
| Materiële gevolgen | Het ESC-/ABS-regelapparaat kan onjuist functioneren waardoor de stabiliserende werking van de wagen via het remsysteem kan wegvallen. De bestuurder wordt bij een defect gewaarschuwd middels de ABS- en ESC-controlelampjes. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een software-update uitvoeren aan het ABS-/ESC-regelapparaat. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 5557000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
159 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1462 kg
|
| Massa rijklaar |
1980 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1980 kg
|
| Laadvermogen | 518 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 06-06-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch vouwdak |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen actief |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Sportstoelen |
| Startblokkering |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.