28-02-2013
Benzine
Handgeschakeld
181.980 km
1.199 cc
6 l/100km
28-02-2013
Benzine
Handgeschakeld
181.980 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | 93-ZPR-9 Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | LODGY |
| Tellerstand |
181.980 km, op 28-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 TCe 5P. | DISTR. VV | APK | CRUISE | AIRCO | |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
SD
|
| RDW variant |
JSDA0
|
| RDW uitvoering |
JSDA05
|
| RDW handelsnaam |
LODGY
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0314*61 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
135 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Ledig gewicht |
1167 kg
|
| Massa rijklaar |
1818 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1818 kg
|
| Laadvermogen | 651 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Getint glas |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensoren achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| ruitenwisser achter |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.