21-07-2007
Lpg g3 en benzine
Automaat
271.496 km
1.598 cc
8 l/100km
21-07-2007
Lpg g3 en benzine
Automaat
271.496 km
1.598 cc
8 l/100km
| Kenteken | 93-XN-JD Switch kenteken |
| Merk | Renault |
| Model | Kangoo combi |
| Tellerstand |
271.496 km, op 20-09-2025
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6-16V Expression, Automaat, LPG-G3 |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW variant |
KC0S
|
| RDW uitvoering |
KC0SAA
|
| RDW handelsnaam |
KANGOO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*98/14*0164*50 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
190 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
4
|
| Motorinhoud |
1.598 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
70 kW (95 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Ledig gewicht |
1135 kg
|
| Massa rijklaar |
1645 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1645 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 597 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 1 |
| Wegenbelasting | € 66 à € 70 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 03-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.