07-01-2009
Benzine
Handgeschakeld
183.617 km
1.984 cc
9 l/100km
07-01-2009
Benzine
Handgeschakeld
183.617 km
1.984 cc
9 l/100km
| Kenteken | 93-TTS-6 Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Tellerstand |
183.617 km, op 23-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.0 TSI Track&Field 4Motion|PANO|STLVRM|CC |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5N
|
| RDW variant |
ACCAWBX1
|
| RDW uitvoering |
AM6AM6A6003GDST0GG
|
| RDW handelsnaam |
TIGUAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0450*05 |
| Plaats chassisnummer | r. by voorwielscherm onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
213 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
12.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
1562 kg
|
| Massa rijklaar |
2210 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2210 kg
|
| Laadvermogen | 648 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 90 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 08-01-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Getint warmtewerend glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen bekleding en verwarmde voorstoelen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.