21-04-2005
Benzine
Handgeschakeld
147.958 km
1.598 cc
7 l/100km
21-04-2005
Benzine
Handgeschakeld
147.958 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | 93-RJ-DX Switch kenteken |
| Merk | Skoda |
| Model | Octavia |
| Tellerstand |
147.958 km, op 08-06-2023
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6 FSI Elegance |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
STBLFX01
|
| RDW uitvoering |
FM5FM5AF008M
|
| RDW handelsnaam |
OCTAVIA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0230*04 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
158 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Ledig gewicht |
1240 kg
|
| Massa rijklaar |
1925 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1925 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 15-01-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.