06-04-2011
Benzine
Automaat
193.641 km
1.197 cc
5 l/100km
06-04-2011
Benzine
Automaat
193.641 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | 93-PVT-6 Switch kenteken |
| Merk | Skoda |
| Model | Fabia Combi |
| Tellerstand |
193.641 km, op 01-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.2 TSI Ambition AUTOMAAT |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
5J
|
| RDW variant |
ACCBZBX01
|
| RDW uitvoering |
NFD7FD7AM01715N
|
| RDW handelsnaam |
FABIA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0291*30 |
| Plaats chassisnummer | by r. schroefveerkoker |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
124 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Ledig gewicht |
1084 kg
|
| Massa rijklaar |
1639 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1639 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 26-01-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB radio |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| ISO-Fix aansluiting |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale Auto Pas aanwezig |
| Nieuwe APK bij aflevering |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Orgineel Nederlandse auto |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Rook vrij |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.