29-09-2010
Benzine
Handgeschakeld
166.148 km
1.498 cc
6 l/100km
29-09-2010
Benzine
Handgeschakeld
166.148 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | 93-NKT-5 Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | B 160 |
| Tellerstand |
166.148 km, op 01-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 160 BlueEFFICIENCY | AIRCO | 5D |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
245
|
| RDW variant |
Y2RAM2
|
| RDW uitvoering |
DZBAA500
|
| RDW handelsnaam |
B 160
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0314*08 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
149 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Ledig gewicht |
1235 kg
|
| Massa rijklaar |
1835 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1835 kg
|
| Laadvermogen | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 645 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Airbags |
| Airco |
| Airco bijvullen |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 1 |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK Keuring |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatiesysteem |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Haal en brengservice NL/DE/FR/BE |
| Hoofd airbag |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| metaalkleur |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoud en Reparatie |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Poetsen |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tenaamstelling op de bedrijfslocatie |
| Traction Control |
| Uitlijnen |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zij airbag |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.