20-05-2003
Benzine
Handgeschakeld
289.605 km
1.796 cc
8 l/100km
20-05-2003
Benzine
Handgeschakeld
289.605 km
1.796 cc
8 l/100km
| Kenteken | 93-LT-TK Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | VECTRA-C-CC |
| Tellerstand |
289.605 km, op 14-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.8-16V Elegance |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
DB11
|
| RDW uitvoering |
1A04ATAHADA5
|
| RDW handelsnaam |
VECTRA-C-CC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0187*05 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
182 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Ledig gewicht |
1290 kg
|
| Massa rijklaar |
1885 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1885 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen voor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.