07-01-2003
Diesel
Handgeschakeld
314.290 km
1.896 cc
5 l/100km
07-01-2003
Diesel
Handgeschakeld
314.290 km
1.896 cc
5 l/100km
| Kenteken | 93-LH-NH Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | AUDI A3 |
| Tellerstand |
314.290 km, op 29-01-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.9 TDI Attraction BJ2003 5DRS CLIMA/CRUISE/APK |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
LATDF1
|
| RDW uitvoering |
FM52J060R8L60T4M
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0042*19 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
138 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1160 kg
|
| Massa rijklaar |
1745 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1745 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Wegenbelasting | € 125 à € 130 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 09-03-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen voor |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Verstelbare stuurkolom |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.