23-02-2010
Benzine
Handgeschakeld
249.606 km
1.149 cc
6 l/100km
23-02-2010
Benzine
Handgeschakeld
249.606 km
1.149 cc
6 l/100km
| Kenteken | 93-KTN-9 Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | SANDERO |
| Tellerstand |
249.606 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 Lauréate |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
SD
|
| RDW variant |
BSDBN
|
| RDW uitvoering |
BSDBNH
|
| RDW handelsnaam |
SANDERO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0314*32 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Tellerstand |
249.606 km, op 22-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Ledig gewicht |
950 kg
|
| Massa rijklaar |
1470 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1470 kg
|
| Laadvermogen | 520 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Aantal sleutels | 1 |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 21-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.