25-11-2008
Benzine
Automaat
272.837 km
1.984 cc
9 l/100km
25-11-2008
Benzine
Automaat
272.837 km
1.984 cc
9 l/100km
| Kenteken | 93-JSK-7 Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | ALTEA XL |
| Tellerstand |
272.837 km, op 01-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 2.0 FSI Business Style Aut.|Leder|Dakje|Xenon |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW handelsnaam |
ALTEA XL
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Omschrijving defect | Door overbelasting kan een storing in een massaverbinding voorkomen van het ABS-/ESC-regelapparaat. |
| Materiële gevolgen | Het ESC-/ABS-regelapparaat kan onjuist functioneren waardoor de stabiliserende werking van de wagen via het remsysteem kan wegvallen. De bestuurder wordt bij een defect gewaarschuwd middels de ABS- en ESC-controlelampjes. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een software-update uitvoeren aan het ABS-/ESC-regelapparaat. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Ledig gewicht |
1456 kg
|
| Massa rijklaar |
2124 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2124 kg
|
| Laadvermogen | 668 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 04-10-2026 |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Audio-navigatie full map |
| bestuurdersairbag |
| Bi-xenon koplampen adaptief |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Trekhaak |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm(en) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.