13-02-2002
Benzine
Automaat
213.749 km
1.781 cc
9 l/100km
13-02-2002
Benzine
Automaat
213.749 km
1.781 cc
9 l/100km
| Kenteken | 93-JD-JF Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Toledo |
| Tellerstand |
213.749 km, op 26-05-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.8-20V Signo AUTOMAAT | NIEUW-APK | NAP | AIRCO |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
AAAPGX01
|
| RDW uitvoering |
AGFA41M0281M1N1
|
| RDW handelsnaam |
TOLEDO
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*98/14*0026*12 |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
214 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Ledig gewicht |
1198 kg
|
| Massa rijklaar |
1750 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1750 kg
|
| Laadvermogen | 552 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 649 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 1 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 24-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Getint glas |
| Gordelspanners |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Radio-cassette |
| Radio/cassette-speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Sperdifferentieel |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Velours bekleding |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.