13-03-2009
Benzine
Automaat
255.218 km
1.798 cc
7 l/100km
13-03-2009
Benzine
Automaat
255.218 km
1.798 cc
7 l/100km
| Kenteken | 93-HVB-9 Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | AUDI A3 |
| Tellerstand |
255.218 km, op 15-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.8 TFSI Pro line (BONKT MET WEGRIJDEN) |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
8P
|
| RDW variant |
SCDAAF1
|
| RDW uitvoering |
FD7AM006R8P607MG
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0217*23 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Omschrijving defect | Door overbelasting kan een storing in een massaverbinding voorkomen van het ABS-/ESC-regelapparaat. |
| Materiële gevolgen | Het ESC-/ABS-regelapparaat kan onjuist functioneren waardoor de stabiliserende werking van de wagen via het remsysteem kan wegvallen. De bestuurder wordt bij een defect gewaarschuwd middels de ABS- en ESC-controlelampjes. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een software-update uitvoeren aan het ABS-/ESC-regelapparaat. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
154 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Ledig gewicht |
1310 kg
|
| Massa rijklaar |
1895 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1895 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 06-05-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| bestuurdersairbag |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstoelen voor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm achterruit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.