03-07-2007
Lpg g3 en benzine
Automaat
383.110 km
3.498 cc
10 l/100km
03-07-2007
Lpg g3 en benzine
Automaat
383.110 km
3.498 cc
10 l/100km
| Kenteken | 93-HRN-4 Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 350 |
| Tellerstand |
383.110 km, op 20-10-2025
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 350 Avantgarde AMG Pakket - LPG/G3 - Pano - Xenon |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW handelsnaam |
C 350
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk v. r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Er kan corrosie optreden in het airbag-stuurapparaat. Hierdoor kunnen in het stuurapparaat storingen optreden. |
| Materiële gevolgen | Indien een storing optreedt kunnen de airbags, de gordelspanners en de crashsensoren gedeactiveerd worden. In dat geval zal het SRS-waarschuwingslampje gaan branden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de SRS-regeleenheid vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-97777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Het drijfgas van de bestuurders en passagiersairbag is mogelijk door blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad en een hoge temperatuur aangetast. Hierdoor kunnen de gasgeneratoren van de airbag mogelijk overmatige interne druk cre�ren. |
| Materiële gevolgen | Bij activatie van de airbags kunnen metaaldeeltjes uit de behuizing vrijkomen. Tevens is de beschermende functie van de airbags niet gegarandeerd. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer, uit voorzorg zullen de bestuurdersairbag en passagiersairbag worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
239 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.6 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
6
|
| Motorinhoud |
3.498 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
200 kW (272 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1565 kg
|
| Massa rijklaar |
2095 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2095 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 139 à € 149 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Side-skirts |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.