16-11-2012
Benzine
Handgeschakeld
167.431 km
1.362 cc
6 l/100km
16-11-2012
Benzine
Handgeschakeld
167.431 km
1.362 cc
6 l/100km
| Kenteken | 92-ZHK-8 Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | ASTRA NOTCHBACK |
| Tellerstand |
167.431 km, op 01-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.4 Turbo Cosmo Zeer nette auto | 5drs | nw apk | airco | cruise |pdc | |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
P-J
|
| RDW variant |
AADCC12
|
| RDW uitvoering |
BA2J1JDWA5
|
| RDW handelsnaam |
ASTRA NOTCHBACK
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0141*15 |
| Plaats chassisnummer | by bodemplaat r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten. |
| Materiële gevolgen | Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
132 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1337 kg
|
| Massa rijklaar |
1960 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1960 kg
|
| Laadvermogen | 623 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-xenon adaptief |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Comfortstoel(en) |
| Cosmo+ pakket |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Executive-pakket |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.