15-07-2011
Benzine
Handgeschakeld
160.436 km
1.798 cc
7 l/100km
15-07-2011
Benzine
Handgeschakeld
160.436 km
1.798 cc
7 l/100km
| Kenteken | 92-XXT-5 Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PASSAT |
| Tellerstand |
160.436 km, op 28-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.8 TSI Highline Trekhaak StoelVW PDC Cruise Clima Rijklaar |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
3C
|
| RDW variant |
AACDAAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6FM62S025STP07MGSN
|
| RDW handelsnaam |
PASSAT
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0307*27 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
160 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1402 kg
|
| Massa rijklaar |
2030 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2030 kg
|
| Laadvermogen | 628 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Advance-pakket |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Executive-pakket |
| Executive Plus-pakket |
| Family Pack |
| Hard disk |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Koplampreiniging |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| PDC |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Secure-pakket |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Winter-pakket |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.