24-02-2004
Benzine
Handgeschakeld
131.737 km
1.598 cc
8 l/100km
24-02-2004
Benzine
Handgeschakeld
131.737 km
1.598 cc
8 l/100km
| Kenteken | 92-XF-GV Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | ZAFIRA-A |
| Tellerstand |
131.737 km, op 11-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6-16V Elegance AIRCO 7persoons TREKHAAK NIEUW APK NAP |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW variant |
HD11
|
| RDW uitvoering |
2A06AK22BCB7
|
| RDW handelsnaam |
ZAFIRA-A
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0110*15 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Tellerstand |
131.737 km, op 11-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
180 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Ledig gewicht |
1293 kg
|
| Massa rijklaar |
1970 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1970 kg
|
| Laadvermogen | 677 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 07-05-2027 |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Convenience-pakket |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen actief |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.