09-03-2007
Benzine
Handgeschakeld
179.474 km
1.598 cc
6 l/100km
09-03-2007
Benzine
Handgeschakeld
179.474 km
1.598 cc
6 l/100km
| Kenteken | 92-TZ-BJ Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | MINI COOPER |
| Tellerstand |
179.474 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 Cooper Pepper ( APK 17-01-2027) |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
MF31
|
| RDW uitvoering |
01
|
| RDW handelsnaam |
MINI COOPER
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0343*02 |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Tellerstand |
179.474 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1040 kg
|
| Massa rijklaar |
1515 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1515 kg
|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 17-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 15""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 12 maanden BOVAG garantie |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| AUX-verbinding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dakspoiler |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Lederen stuurwiel |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Onderhoudsboekjes |
| Panoramadak |
| Radio/ CD |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.