30-06-2008
Benzine
Automaat
252.937 km
2.773 cc
10 l/100km
30-06-2008
Benzine
Automaat
252.937 km
2.773 cc
10 l/100km
| Kenteken | 92-TGN-1 Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A6 Avant |
| Tellerstand |
252.937 km, op 05-03-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.8 FSI quattro Pro S-Line YOUNGTIMER |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW variant |
ABDXQ1
|
| RDW uitvoering |
QA6LF0R4F800GG
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A6
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0254*17 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Omschrijving defect | Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Materiële gevolgen | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Materiële gevolgen | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
231 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Ledig gewicht |
1715 kg
|
| Massa rijklaar |
2370 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2370 kg
|
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht geremd | 1900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 22-03-2025 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatiesysteem |
| Bagage-scheidingsnet |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Sportvelgen |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.