21-05-2011
Benzine
Handgeschakeld
123.331 km
1.242 cc
5 l/100km
21-05-2011
Benzine
Handgeschakeld
123.331 km
1.242 cc
5 l/100km
| Kenteken | 92-RGF-9 Switch kenteken |
| Merk | FIAT |
| Model | FIAT PANDA |
| Tellerstand |
123.331 km, op 10-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Edizione Cool Airco 5 Drs NL Auto 123331 Km Aux Usb Mp3 Radio |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
169
|
| RDW variant |
AXF1A
|
| RDW uitvoering |
08C
|
| RDW handelsnaam |
FIAT PANDA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2001/116*0151*20 |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat in kofferruimte |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
110 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Ledig gewicht |
835 kg
|
| Massa rijklaar |
1305 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1305 kg
|
| Laadvermogen | 470 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Wegenbelasting | € 23 à € 25 per maand |
| Bijtelling | 14 % |
| APK vervaldatum | 31-10-2026 |
| 2 sleutels of meer |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Aux aansluiting voor mp3 speler |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk. |
| metaalkleur |
| Nederlands Auto |
| Origineel NL geleverd |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Rokersvrije auto |
| Smetteloos interieur |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tel:06-19383730 OF 06-54271668 |
| Tellerrapport kilometerstand certificaat |
| USB-aansluiting |
| Verstelbare stuurkolom |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.