16-07-2002
Benzine
Handgeschakeld
151.859 km
1.199 cc
6.5 l/100km
16-07-2002
Benzine
Handgeschakeld
151.859 km
1.199 cc
6.5 l/100km
| Kenteken | 92-JR-PR Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | AGILA |
| Tellerstand |
151.859 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2-16V Elegance |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
AB11
|
| RDW uitvoering |
1A04A2BAAA4
|
| RDW handelsnaam |
AGILA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*98/14*0141*05 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Omschrijving defect | Bijvoertuigen van de modeljaren 2001 t/m 2004 bestaat het risico dat de airbag aan de bestuurderszijde niet functioneert. |
| Materiële gevolgen | Indien het voertuig betrokken is bij een frontale botsing waar zowel de airbag aan bestuurderszijde als aan de passagierszijde moet uitgaan, bestaat het risico dat de airbag aan de bestuurderszijde niet zal functioneren. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De betrokken klanten worden in week 29 alvast geïnformeerd over deze aanstaande veiligheidscampagne.In deze communicatie zal de klant geïnformeerd worden dat de airbag een aanvullend veiligheidssysteem is en dat de berijder altijd tijdens het rijden zijn veiligheidsgordels moet dragen.Vervolgens zal na publicatie van de recall een 2e brief worden uitgestuurd waarin de klanten worden verzocht om zo spoedig mogelijk een afspraak te maken om deze door u uit te laten voeren |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-1410 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
156 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Ledig gewicht |
930 kg
|
| Massa rijklaar |
1370 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1370 kg
|
| Laadvermogen | 440 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 16-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-speler |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Getint warmtewerend glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Lichtmetalen velgen 14" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.