15-07-2005
Benzine
Automaat
262.344 km
4.196 cc
16 l/100km
15-07-2005
Benzine
Automaat
262.344 km
4.196 cc
16 l/100km
| Kenteken | 91-RR-LB Switch kenteken |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER |
| Tellerstand |
262.344 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zambezi Zilver (737) (grijs) |
| Uitvoering | 4.2 V8 Supercharged Youngtimer |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
AM3
|
| RDW uitvoering |
014
|
| RDW handelsnaam |
RANGE ROVER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*98/14*0185*03 |
| Plaats chassisnummer | r. op schroefveerkoker onder motorkap |
| Omschrijving defect | De remslangen op de vooras kunnen scheuren. Hierdoor kan remvloeistoflekkage ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Bij lekkage kan de remwerking van het remsysteem op de vooras uitvallen. Het rempedaal dient bij remmen verder ingetrapt te worden en de remweg zal groter worden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal nieuwe remslangen monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
376 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
16 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
22.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
12.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Ledig gewicht |
2522 kg
|
| Massa rijklaar |
3100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3100 kg
|
| Laadvermogen | 578 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 174 à € 191 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 19-02-2027 |
| 20 inch velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrij camera |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Audio installatie premium Harman/Kardon |
| Autotelefoon |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Brembo remmen |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Differentieel blokkering |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische luchtvering |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lage gearing |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem en tv |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Reserve wiel |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| TV-ontvanger |
| Van Horssen Specialist in Land Rover |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde zitplaatsen voor en achter |
| Voorstoelen en achterbank verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.