14-02-2004
Benzine
Automaat
225.518 km
2.290 cc
9.8 l/100km
14-02-2004
Benzine
Automaat
225.518 km
2.290 cc
9.8 l/100km
| Kenteken | 91-NT-KF Switch kenteken |
| Merk | SAAB |
| Model | SAAB 9-5 |
| Tellerstand |
225.518 km, op 23-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (5 traps) |
| Kleur | 279 Steel Grey metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.3 Turbo Aero AUTOMAAT 250pk 2004 NL-Auto Trekhaak |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW variant |
E4G/TK
|
| RDW uitvoering |
A02
|
| RDW handelsnaam |
SAAB 9-5
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*96/27*0073*19 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 3
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
232 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9.8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Ledig gewicht |
1555 kg
|
| Massa rijklaar |
2100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2100 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 17-12-2026 |
| 35% Bijtelling over de dagwaarde! |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Getint warmtewerend glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Hoofdsteunen voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem en CD-wisselaar |
| Onderhoudsboekje |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Schakelpaddles |
| Side-skirts |
| Skiluik |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Standkachel |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorspoiler |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.