27-05-1983
Benzine
Automaat
235.068 km
4.235 cc
Onbekend
27-05-1983
Benzine
Automaat
235.068 km
4.235 cc
Onbekend
| Kenteken | 91-HKV-1 Switch kenteken |
| Merk | JAGUAR |
| Model | XJ6 4.2 SERIES III |
| Tellerstand |
235.068 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 4.2 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW handelsnaam |
XJ6 4.2 SERIES III
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. op randprofiel by schutbord onder motorkap |
| Tellerstand |
235.068 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
Dit voertuig heeft een teller die niet tot 999.999 telt of de teller heeft de maximale tellerstand bereikt en is daarna weer teruggesprongen naar nul. Hierdoor komt de tellerstand op de teller mogelijk niet overeen met het aantal kilometers/mijlen dat het voertuig daadwerkelijk gereden heeft. Om die reden geeft de RDW geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Ledig gewicht |
1740 kg
|
| Massa rijklaar |
2235 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2235 kg
|
| Laadvermogen | 495 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | Onbekend |
| APK vervaldatum | 05-02-2028 |
| 12 V aansluiting in de middenconsole en bagageruimte |
| Airco |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.