13-05-2003
Diesel
Handgeschakeld
361.266 km
1.991 cc
Onbekend
13-05-2003
Diesel
Handgeschakeld
361.266 km
1.991 cc
Onbekend
| Kenteken | 91-BH-TT Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | Santa Fe |
| Tellerstand |
361.266 km, op 28-04-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 2.0 CRDi Export |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW handelsnaam |
SANTA FE VAN 2.0 CRDI 2WD
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Omschrijving defect | De draagarmen achter zijn onvoldoende beschermd tegen corrosie. De mogelijkheid bestaat dat deze doorroesten en als gevolg daarvan vervormen, scheuren en/of breken. |
| Materiële gevolgen | Bij vervormen, scheuren en/of breken van een draagarm kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug, neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met een merkdealer. Deze zal de draagarmen achter controleren. Zijn deze draagarmen in goede staat, dan krijgen ze een corrosiebeschermende behandeling. Zijn deze in slechte staat, dan worden deze vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Ledig gewicht |
1675 kg
|
| Massa rijklaar |
2240 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2240 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 2200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 52 à € 52 per maand |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Tussenschot laag |
| Verhoogd dak |
| verhoogd dak in carr.kleur |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.