05-11-2008
Diesel
Handgeschakeld
336.499 km
2.400 cc
7 l/100km
05-11-2008
Diesel
Handgeschakeld
336.499 km
2.400 cc
7 l/100km
| Kenteken | 8-STT-31 Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V70 |
| Tellerstand |
336.499 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.4D Ocean Race , 6 Bak , Clima / Cruise / Schuikdak / Navi / Isofix / Pdc / 17" Lm Velgen / Trekhaak. |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B
|
| RDW variant |
BW69
|
| RDW uitvoering |
BW6941??
|
| RDW handelsnaam |
V70
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0065*03 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
178 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 482,00 x 186,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
1580 kg
|
| Massa rijklaar |
2300 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2300 kg
|
| Laadvermogen | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 183 à € 192 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 12Volt aansluiting |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Extra getint glas |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 17 inch |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| N.A.P nationale auto pas |
| Nette auto |
| Parkeersensor achter |
| PDC |
| Radio CD-speler |
| Recent onderhoud gehad |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.