04-07-2009
Benzine
Automaat
115.076 km
2.435 cc
9 l/100km
04-07-2009
Benzine
Automaat
115.076 km
2.435 cc
9 l/100km
| Kenteken | 89-JKZ-2 Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | S40 |
| Tellerstand |
115.076 km, op 02-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (5 traps) |
| Kleur | BARENTS BLUE PEARL (466) (blauw) |
| Uitvoering | 2.4i Edition I |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
MS38
|
| RDW uitvoering |
MS3859??
|
| RDW handelsnaam |
S40
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2001/116*0076*18 |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
217 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1359 kg
|
| Massa rijklaar |
1940 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 62 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1940 kg
|
| Laadvermogen | 581 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 17-04-2027 |
| 6-CD wisselaar |
| 16" lichtmetalen velgen met 205/55 bande |
| 100% onderhouden |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio-Line |
| Audiobediening stuurwiel |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische dimmer binnenspiegel |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Isofix |
| Knop versnellingspook leder |
| Koplampreiniging |
| Lederen stuurwiel |
| Mistlampen voor |
| Park Assist achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rookvrij |
| Security-Line |
| Side Impact Protection System |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.