31-01-2013
Benzine
Handgeschakeld
177.772 km
998 cc
5 l/100km
31-01-2013
Benzine
Handgeschakeld
177.772 km
998 cc
5 l/100km
| Kenteken | 87-ZTB-3 Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | B-MAX |
| Tellerstand |
177.772 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost Titanium Nap Airco Led Stoelverw Parkeersensoren Leder/Stof Trekhaak Cruise Startknop |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
JK8
|
| RDW variant |
SFJA1K
|
| RDW uitvoering |
5ABALR
|
| RDW handelsnaam |
B-MAX
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0092*02 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat onder voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
114 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 408,00 x 175,00 x 160,00 cm |
| Ledig gewicht |
1179 kg
|
| Massa rijklaar |
1760 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1760 kg
|
| Laadvermogen | 581 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achterspoiler |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| Leder-pakket |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| ruitenwisser achter |
| Sportpakket |
| Spraakbediening |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startknop |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorruitverwarming |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winterbanden |
| X-Pack |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.