30-05-2002
Benzine
Handgeschakeld
136.957 km
1.348 cc
6 l/100km
30-05-2002
Benzine
Handgeschakeld
136.957 km
1.348 cc
6 l/100km
| Kenteken | 86-JL-KL Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN MICRA |
| Tellerstand |
136.957 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.4 Sport |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW variant |
C
|
| RDW uitvoering |
C05
|
| RDW handelsnaam |
NISSAN MICRA
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*93/81*0021*07 |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Tellerstand |
136.957 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
140 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Ledig gewicht |
840 kg
|
| Massa rijklaar |
1360 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1360 kg
|
| Laadvermogen | 520 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 310 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 24 à € 26 per maand |
| Bijtelling | 20 % |
| APK vervaldatum | 06-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Dakspoiler |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.