14-04-2012
Benzine
Handgeschakeld
165.343 km
1.798 cc
7 l/100km
14-04-2012
Benzine
Handgeschakeld
165.343 km
1.798 cc
7 l/100km
| Kenteken | 85-TVF-3 Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA AVENSIS |
| Tellerstand |
165.343 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.8 VVTi Business Trekhaak Navi Cruise Clima |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
T27
|
| RDW variant |
ZRT271(W)
|
| RDW uitvoering |
ZRT271L-AWFEPW(1F)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA AVENSIS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0331*05 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Omschrijving defect | Er kan een scheur ontstaan op de hoek van de kunststof behuizing van het koolstoffilter. |
| Materiële gevolgen | Lekkage van brandstof en/of brandstofdampen, waardoor brandgevaar ontstaat. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de koolstoffilterbehuizing vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
153 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1385 kg
|
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 60 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2000 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| APK vervaldatum | 30-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Bandenreparatieset |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| BOVAG GARANTIE 12 MAANDEN |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Extra getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| knie airbag(s) |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rookvrij |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.